Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Mind Hukuk, avukatlık mesleğine ve mesleğin etik değerlerine saygılı, kayıtsız şartsız her türden platformda hukukun üstünlüğü ilkesini her şeyin üstünde tutmayı amaç edinmiş bir hukuk ofisidir.  Bu çerçevede evrensel standartlarda, uzmanlaşmış, öncü, dinamik ve yenilikçi bir şekilde hizmet sunma felsefesiyle hareket ederiz. Ulusal ve uluslararası hukuk alanlarında en güncel ve gelişmiş içtihatları takip eder, müvekkillerimize, danışmanlık görevini üstlendiğimiz firmalara ve şahıslara kaliteli hizmet vermeyi ve hizmet verdiği her alanda hukuk adına değişime ve gelişime öncülük etmeyi misyon haline getirdik. Mind Hukuk olarak kendimizi yalnızca avukat olarak değil müvekkillerimize ve onların işlerine güvenilir danışmanlar olarak görmekteyiz. Uzman kadromuz ile müvekkillerimiz ve danışanlarımıza her daim hizmet vermekteyiz.

 

1991 Zonguldak doğumlu olan Nilüfer BADUR, 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. 2018 yılından bu yana 63480 baro sicil numarası ile İstanbul Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. 2016 yılında stajyerlik ile başlayan iş hayatında tamamen avukatlık mesleğini daha iyi icra edebilmeyi amaçlayan BADUR, 2019 yılında İstanbul Mind Hukuk Ofisi’ni kurdu.

 

İcra İflas Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hukuku, Kat Mülkiyeti ve Kooparatifler Hukuku, Sigorta Hukuku,  Aile Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, Tüketici Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, İş Hukuku, Vergi Ve İdare Hukuk gibi konularda uzmanlaşan Av. Nilüfer BADUR Mind Hukuk Ofisi kurucu ortağıdır. Bunların dışında hala çeşitli sivil toplum kuruluşlarında başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği ile gönüllü projelerde yer almaktadır.